Friday, 21 October 2011

Zeķes režģītī / Grid Socks

Šie ir mani centieni lauzt ieilgušo oktobra klusumu manā blogā. Zeķes režģu rakstā savdabīgā veidā simbolizē šābrīža dienaskārtību - esmu iesprostota darbos vai, izsakoties vārdiem, ko diktē mana profesija, pazudusi tulkojumā :)

This post is my effort to break the long October silence on my blog. To a certain extent, grid socks illustrate my current agenda – I’m overloaded at work or, to put into words dictated by my profession, I’m totally lost in translation :)Zeķes tika pabeigtas jau pirms kādas nedēļas, bet neatradās brīvbrīdis, lai tās nofotografētu. Šodien, pateicoties faktam, ka ir piektdiena (un piektdienās prāts allaž ir drusciņ atslābinātāks nekā citās dienās), izbrīvēju laiciņu fotosesijai. Šanti aktīvi iejutās modeles lomā, demostrējot, kā pareizi jākopj kaķa kažociņš, lai tas spīdētu un laistītos.

The sock project was completed about a week ago. For good or for bad, I couldn’t spare enough time to take photos. Today, thanks to the fact that it’s Friday (on Fridays my mind tends to be way more relaxed than on other days), I found some minutes for my photography. Shanti actively performed the role of a model, demonstrating how to properly lick and chew off the hair to keep one’s coat super-smooth and shiny.
Pirms vairāk nekā nedēļas tapa vēl vienas - violetas - zeķītes, bet tās šodienas saulesgaismā bija gluži nefotogēniskas, tādēļ atrādīšu citureiz.

More than a week ago, I knitted another pair of socks (this time – purple), but due to today’s bright sunlight pictures came off too bright to publish on the blog. Maybe I’ll try to take photos again some other day..

Lai brīvdienas jums atnes to, ko kārojat iegūt vai sagaidīt!.

Let this weekend bring you all the good things you’ve been long waiting for!

11 comments:

 1. Ļoti smukas un košas zeķītes!

  ReplyDelete
 2. skaistas zeķītes..;)un Šanti labi pozē ;) īpaši pirmajā bildītē:)

  ReplyDelete
 3. Pēc vafelītēm :) smuki :)

  ReplyDelete
 4. skaistas zekjiites tev sanaakushas :)

  ReplyDelete
 5. nu zeķes ir vienreizējas. nemelošu ja teikšu ka iemīlējos tāsi krāsās un formā :D

  ReplyDelete
 6. Ļoti siltas izskatās!ja jau var tādas noadīt, tad tas ir daudz priekš aizņemta cilvēka!

  ReplyDelete
 7. Skaistas i zeķītes, i blakus esošā modelīte! :) Zeķītēm augšdaļas rullīši jauki! Būs man arī kādreiz tādi jāizmēģina. :)

  ReplyDelete
 8. Ak, Šanti, cik skaista un tas skatiens un mēlīte - burvīga!!! Piedod, zeķītes arī skaistas, tā skrullētā maliņa atgādina manas mammas sen, sen adītās cepurītes, kad bija modē šitās rullētās maliņas :)))

  ReplyDelete
 9. super ideja! Izskatās ļoti siltas un omulīgas! Apbrīnoju meitenes, kas māk tik skaisti adīt! O, redzu Tev ir smuka gulta! (Piedod par uzbāzību, iekārtojot māju, visur smeļos idejas) Neiebilsti nofotografēt pilnā izmērā? ;)

  ReplyDelete
 10. Paldies jums visām milzīgs! Un sveicieni no ļoti miegainas Šanti! Pašlaik snauduļo, izstiepusies 80 cm garumā :))Rozhmaizit, gulta ir Ikea Leirvik - vari paskatīties Google attēlos, jo tad redzēsi, kā tā izskatās dažādos interjeros :) Mums gulta uzradās tikai pirms dažiem mēnešiem. Pirms tam gulējām jauniešu stilā, tas ir, vienkārši uz matrača.

  ReplyDelete