Friday, 5 November 2010

Katram savu sniegpārsliņu... / To each their own snowflake...

Šodien no tamborēšanas esmu pārmetusies uz papīrmākslu, konkrētāk, 3D papīra modelēšanu.

Today I have replaced crocheting activities with paper art, more specifically, 3D paper modeling.

Smieklīgi, bet locīšanas, griešanas un līmēšanas trakums iesākās ar to, ka vēlējos interneta plašumos pasmelties Ziemassvētku kartiņu dizaina idejas, lai varētu tās laicīgi saražot vajadzīgajā daudzumu, nesteidzīgi un glīti ierakstīt apsveikuma tekstu un izsūtīt uz draugu un radu mājām gan Latvijā, gan ārvalstīs, izvairoties no pirmsvētku garajām rindām pasta nodaļās. Šogad cenšos mācīties no iepriekšējo gadu kļūdas un neatlikt visu uz pēdējo brīdi, paturot prātā, ka lielā steigā pašas labākās idejas mēdz palikt nerealizētas.

It may sound funny, but the folding, cutting and gluing madness began with my wish to get some Christmas card design inspirations from the internet in order to ensure that the required quantity of cards is ready in time so that I can unhurriedly compose and write the greeting text and send the cards out to friends and relatives' homes both in Latvia and foreign countries avoiding the long pre-Christmas queues at post offices. This year, I am trying to learn from the mistakes of previous years and not leave everything until the last minute, keeping in mind that there where hurry is the very best ideas tend to remain unrealized.

Tā nu sadomāju taisīt kartiņas ar sniegpārsliņām, sāku meklēt šablonus un nejauši uzdūros foto un video pamācībai par to, kā no visparastākā papīra, ņemot talkā šķēres, līmlenti un skavotāju, izgatavot trīsdimensiju sniegpārsliņu.

When I decided to make snowflake cards, I began to look for patterns and accidentally found photo and video tutorials on how to make a three-dimensional paper snowflake with the aid of scissors, a tape and a stapler.

Manējā sanāca šāda:

Mine came out as following:Ja gribat uztaisīt paši savu sniegpārsliņu, pamācību meklējiet adresē: http://www.wikihow.com/Make-a-3D-Paper-Snowflake

If you want to make your own snowflake, please look for detailed instructions at: http://www.wikihow.com/Make-a-3D-Paper-Snowflake

No comments:

Post a Comment