Thursday, 27 January 2011

Spilvenu pulciņš aug

Dekoratīvo spilvenu darināšanas mānija turpinās - ir tapis jauns eksemplārs, izmantojot tirkīzzilu, oranžu, dzeltenu, gaiši zaļu un krēmkrāsas kokvilnas dziju. Kvadrātiņu tamborēšanas shēmu meklējiet šeit:
http://smoothfoxlover.blogspot.com/2009/06/smoothfoxs-easy-as-abc-free-pattern.html.Re, kā trijotne draudzīgi sasēdusi uz manas pirms vairākiem gadiem darinātās Granny Square segas!


Jaunā spilvena pienākums būs greznot gultu guļamistabā.

4 comments:

 1. ļoti skaisti darbiņi - jaunajā spilventiņā mani uzrunā tieši saulaini zaļā puse :)

  ReplyDelete
 2. Skatos tu sāki manam blogam sekot! Un pēc ieskatīšanās es sekoju arī tavam. Lieliski darinājumi! Foršas krāsas un ļoti priecājos par veģetāro dzīvesveidu!

  ReplyDelete
 3. Paldies, Inese! Jā, dzeltenzaļā puse arī man šķiet iedvesmojoša, jo atsauc atmiņā pavasari, savukārt otra visu laiku atgādina par manu superīgo kāzu dienu - mums ar vīru bija piemeklēts apģērbs krēmīgi oranžās krāsās, bet fotosalonā mums uz dažām bildēm uzlika tirkīzzilu fonu, kas pašai fotogrāfei salikumā ar mūsu tērpiem šķita tīrākā bezgaumība :D

  ReplyDelete
 4. Tavu blogu es, Dace, lasu jau labi sen, tikai kļūdas pēc biju pierakstījusies kā anonīmā sekotāja. Šodien šo misēkli laboju :) Par veģetāro dzīvesveidu runājot, tas ir ienesis daudz labu lietu un atklājumu manā un vīra dzīvē.

  ReplyDelete