Wednesday, 16 March 2011

Pateicības stunda / Hour of gratitude

"Novērtēt citus un viņiem to nepateikt, ir tas pats, kas pamirkšķināt viņiem tumsā. Jūs gan zināsiet, ka to darāt, bet neviens cits to neuzzinās".

/Glens van Ekerens./

No malas paraugoties uz to, kas notiek mūsu savstarpējās attiecībās, bieži rodas iespaids, ka to vien darām kā nemitīgi nodarbojamies ar mirkšķināšanu tumsā. Ikdienas steigā tik daudzi no mums pat vistuvākajiem cilvēkiem aizmirst pateikties par izrādīto sapratni, atbalstu, iecietību un mīlestību, nemaz nerunājot par paziņu vai nejauši satiktu svešinieku laipnības novērtēšanu, jo, lai cik tas bēdīgi izklausītos, ņemt allaž šķiet vieglāk nekā dot.

According to Glenn Van Ekeren, valuing others and not revealing it is like winking at them in the dark. You know what you are doing, but no one other can see it. Sadly, nowadays our relationship with others is full of winks in the dark. People often forget to thank their relatives, friends and others for their understanding, support, tolerance, kindness and love, for taking is much easier than giving.

Vakar saņēmu divas balviņas: vienu no Ineses (bloga labajā malā var redzēt), bet otru - no MuSas, savukārt šodien savu personīgo balviņu par iedvesmu man piešķīra Madara.

Yesterday I received two awards. One was a personal award from Inese (see the right column) and the other was the Liebster Blog Award from MuSa. Today I got an inspiration blog award from Madara.Tā kā nevēlos piederēt nepateicīgo kuplajam pulkam, no sirds saku paldies meitenēm par iepriecināšanu! Jūsu blogus lasu ar lielu aizrautību, tādēļ ir dubults prieks par to, ka atzinīgi novērtējāt to, ko savā virtuālajā pasaulītē daru es :)

As I don't want to belong to the circle of ungrateful people, I express my deepest gratitude to these girls who made me so happy! I'm an active reader of your blogs, so this is a double joy to know that you too appreciate my virtual little world.

Saskaņā ar Liebster Blog Award noteikumiem, man būtu jāizvēlas pieci rokdarbu blogi, kuri izpelnījušies īpašu ievērību manās acīs un kuriem no savas puses gribētu piešķirt šo balvu. Ir tik grūti izšķirties, jo sekoju neskaitāmiem blogiem gan ar Google drauga savienojuma, gan citu līdzekļu starpniecību, turklāt man zināms, ka pēdējā laikā Liebster Blog Award saņēmuši visnotaļ daudzi no tiem! Lai neuzmāktos rokdarbu blogu autoriem, kuri pie balviņām reiz jau tikuši, izvēlēšos tādus, kuriem tās (ciktāl man zināms) vēl nav:

According to the rules, I have to choose 5 blogs I favour and wish to give this award to. As I'm a follower of so many exciting blogs, it's an extremely difficult task to do, especialy due to the fact that many of them have already received the Liebster Blog Award. Still, on second thought I have chosen my great five that (as far as I know) don't have their Liebster Blog Award:

Marlene
Claire
Knot Garden
Romero
Angie

Šie pieci blogi ir krāsaini kā koku lapas rudenī, katrā ierakstā var noķert kādu dzīvesprieka un iedvesmas zibsni, tādēļ es tos parasti caurskatu, dzerot rīta tēju, lai ikkatrai dienai būtu brīnišķīgs iesākums.

These five blogs are as colourful as leaves in the autumn, each entry is full of inspiration, wim and vigour. They are a must-read with my morning tea, making a good start of the day.

Balvas saņēmēju ievērībai - noteikumi!

1. Saņemot balvu, pateikties par to! ;)
2. Ielikt saiti uz blogu, no kura balva saņemta.
3. Ielikt balvu savā blogā.
4. Izvēlēties piecus rokdarbu blogus, kuriem tālāk nodot šo balvu un pievienot saites uz šiem blogiem.
5. Izvēlētajiem pieciem balvas ieguvējiem ar komentāru starpniecību nodot ziņu par balvas piešķiršanu.

As a recipient, you must observe the following rules:

1. Thank the giver on your blog.
2. Link back to the blogger who awarded you.
3. Copy & paste the blog award on your blog
4. Reveal your 5 blog picks.
5. Let them know you chose them by leaving a comment on their blog.


CERU, KA LATVIEŠU ROKDARBU BLOGU AUTORES NESKUMS PAR TO, KA VISAS BALVAS ŠOREIZ TIEK ĀRZEMNIEKIEM! KAD MAN ATRADĪSIES KĀDS BRĪVĀKS LAICIŅŠ, UZTAISĪŠU PATI SAVU BALVU FORŠĀKAJĀM LATVIEŠU ZELTENĒM-ROKDARBNIECĒM :) BET TIKMĒR NOVĒLU, LAI JŪSU ROKAS PASPĒJ VĒL DAUDZUS ELPU AIZRAUJOŠUS DARBIŅUS NENOGURSTOŠI SASTRĀDĀT!

4 comments:

 1. nu tik precīzi vārdi, ka baisi paliek, cik daudz es pati nodarbojos ar mirkšķināšanu tumsā :)
  Ar šīm blogbalviņām no vienas puses ir bail uzbāzties, kā vienmēr pavīd doma: "ai, ko nu es...", īpaši ja vēl paralēli saviem apdāvināmiem nākas līdzi iedot pienākumu sarakstu :), bet no otras puses - tā gribas pateikt paldies par šo virtuālo ikdienu, ar visām tās dažādajām noskaņām, jo lasu taču es citu blogus un gaidu ierakstus un priecājos par tiem, tad kāpēc gan nepateikt paldies ik pa laikam??? Nu vo aizfilosofējos :D

  ReplyDelete
 2. Thank you soooooooo much Ramona :) This is so kind of you...I really appreciate that and I'll post about it as soon as I can :)
  I'm surfing your blog right now and it's beautiful!
  Thank you again and have a good evening,
  Angie

  ReplyDelete
 3. http://daceshobiji.blogspot.com/2011/03/ari-man-tikusi-blogu-balva.html

  Arī no manis!!!

  ReplyDelete
 4. Hello, and thank you so much for the award.
  Very best wishes,
  Caroline

  ReplyDelete