Friday, 1 April 2011

Piepūšamie nošu truši / Inflatable sheet music bunnies

Lai gan līdz Lieldienām vēl drusku jāpagaida, es jau sāku apspēlēt šo svētku tēmu, darinot mīlīgus origami trusīšus no vecām, nobružātām skaņdarbu notīm, kas saglabājušās vēl no laikiem, kad mēs ar māsām mācījāmies mūzikas skolā.

With less than a month until Easter, I'm playing with the symbols of this feast making sweet origami bunnies from old sheet music (first songs my two sisters and I performed in music school more than a decade ago).


Visjaukākā ir trusīšu piepūšana pēc salocīšanas. Tik priecīgs process! Un vai jūs zinājāt, ka japāņi mēnesī redz nevis cilvēka seju, bet trusīti, kas no rīsiem gatavo tradicionālo Vecgada vakara ēdienu "mochi"? Ja neticat, noskatieties šo jauko, izglītojošo video, kas jums soli pa solim parādīs arī to, kā top čaukstošie, ņiprie garausīši!


Lai jums radošs vakars!

The process of inflating the bunnies is the most wonderful! It brings so much joy! And did you really know the fact that the Japanese see a rabbit in the moon instead of a man? I did not :) If you don't believe me, watch this nice, educational video that will provide step-by-step instructions of how to make these crackling, brisk-looking paper animals.

Have a creative evening!

2 comments:

  1. Thanks a lot, Cindy! And I'm really happy to greet you as my latest follower! :))

    ReplyDelete