Sunday, 24 April 2011

Tie paši vēži citā kulītē / The same recipe, different result


Kaut ko Lieldienām piedienīgu, uz kārā zoba liekamu kopīgi ar vīru tomēr uztaisījām. Vecā, labā pērnā gada recepte jaunā interpretācijā. Šokolādes glazūra un Candy King krāsaino dražeju ziediņi dara brīnumus! Tagad jādodas Lieldienu apgaitā, lai paraudzītu, kas Piejūras brīvdabas muzejā labs un kā radiņi svētkus līksmi atzīmē :)

My husband and I couldn't refrain from making something Easter-ish and delicious. The same old last year's pasha recipe in a brand new quality. Chocolate frosting and Candy King's colourful drops work wonders! Now I must go to the Seaside Open Air Museum and my mother-in-law's to see how people are celebrating the Easter and spring :) See you later, my dear friends!

3 comments:

  1. varu pateikt to ka tautas daudz, mašīnu sastrēgumi pie muzeja. Bērnu pilsētiņu gāž riņķī. Gribējām ar draudzenes aizmukt no civilizācijas. aizbraucām uz jūru aiz šautuves. ārprāc - uzkrējām lielākam baram. pilna pludmale un mežs ar cilvēkiem, cep šašļikus un tusē. :D

    ReplyDelete
  2. Jā, mēs jau pārliecinājāmies, ka pārāk lieli bari muzejā, turklāt viss tas pats, kas katru gadu... Radi, karstuma nomocīti, bija sašutuši, ka normālu izlejamo alu nepārdod, tikai lej no pudelēm plastmasas glāzītēs :D Svinējām vīramātes mājas pagalmā (Vasarnīcu rajonā) - miers un klusums, lai gan pilsēta... Mēs ar vīru "rozā briļļu posmā" mežā aiz šautuves mēdzām rīkot ziemas piknikus. Tad gan cilvēka gandrīz neviena nebija. Tik retu reizi kāds ar džipu garām nobrauca :) Bet skaistā laikā pat mežs pārapdzīvots!

    ReplyDelete