Tuesday, 7 February 2012

Atkal koptamborēju - 2. daļa / Hook a Wool-Eater Blanket 2012 - Part 2

Paldies, ka jūtat man līdzi un novēlat izdošanos! Man tas ļoti daudz nozīmē, un darīšu visu, kas manos spēkos, lai lielā sega taptu raiti un jūs laicīgi uzzinātu visus jaunumus :) Ar šo ierakstu svinīgi paziņoju, ka savas neizlēmības rezultātā trīs nedēļas iekavēto darbu esmu veiksmīgi paveikusi :)) Pirmie trīspadsmit krāsu apļi tapuši īsteni meditatīvā gaisotnē, un es par tiem esmu milzīgā sajūsmā. Kaķīte arī. Kad vakarā vilku galus, atnāca un izmēģināja, cik ērta uz krāsainā taisnstūra sēdēšana. Iepatikās. Vēlāk mēģināja iekārtoties uz čučēšanu, bet neļāvu, jo viņai šobrīd spalvošanās periods sācies.
Ceita komentāros rakstīja, ka būtu interesanti palasīt par dziju izlietojumu un pārējiem "tehniskajiem" datiem. Diemžēl jāatzīstas, ka pagaidām ar statistiku neaizraujos un nerēķinu līdzi dzijas izlietojumu. Šobrīd vienkārši baudu procesu. Nevaru jau arī īsti sarēķināt, jo pagaidām pilnībā izlietoti tikai divi piecdesmitgramīgi zaļo toņu kamoli, kā arī pirmo rindu tamborēšanā iztērēti visādi sen, sen iepirktu dziju pārpalikumi. No pārējiem kamoliem vēl nedaudz atlicis, lai pēc segas pabeigšanas notamborētu tai pieskaņotus dekoratīvo spilvenu pārvalkus.
Segā ietamborēju ļoti dažādu dziju (vilnu, pusvilnu, akrilu), jo, kā jau rakstīju, mans mērķis ir samazināt mājās esošos dzijas krājumus, lai tie lieki nekrātu putekļus un būtu vieglāk veikt ikdienas uzkopšanu.
Nosvērt segu pagaidām nevaru, jo man mājās ir tikai sīciņi virtuves svariņi. Meklēšu lielākus svarus pēc segas pabeigšanas! Izmērīt garumu un platumu arī nevaru, jo kaut kur noklīdusi mērlenta. Pagaidām, kamēr segas svars, garums un platums vēl miglā tīts, vienkārši baudiet fotogrāfijas ar mana darba augļiem! Un lai jums arīdzan sokas visi labie darbi, ko esat uzsākuši vai šodien plānojat uzsākt!
Uz tikšanos citudien!

17 comments:

 1. Redzot bildes, mani pirksti pilnīgi sāka nepacietībā dīdīties un dīkties darboties.. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tad jau tik jāļauj tiem pirkstiņiem radoši izpausties, kad kāds brīvāks brīdis :)

   Delete
 2. Skaisti bezgala, trūkst vārdu!!!
  Vai drīkstētu apjautāties par tehnisko rakstu? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies, Daiga! Iepriekšējā ierakstā ir saite uz tehnisko rakstu angļu valodā. Bet tiem, kas angļu valodu neprot, toties zina krievu mēli, iesaku kvadrātveida segas tamborēšanas shēmu meklēt šeit: http://club.osinka.ru/topic-85248 (turpat pirmajā lapā vienkārši jāparullē uz leju). Taisnstūrveida (angļu val. oblong) segas, kādu pašlaik darinu es, tamborēšanas apraksts un tehniskais raksts diemžēl krieviski, ciktāl zinu, nav pieejams...

   Delete
 3. Vai, samelojos, gribēju pielikt to saiti iepriekšējā ierakstā, bet nepieliku :( Atver http://sarahlondon.wordpress.com/ un lapas augšpusē izvēlies Wool-Eater Instructions.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vai, paaaaldies!!! :) Visu atradu, smadzenes pagaidām pēc shēmas visu nesatamborēja, bet vēl jau ir rokas!

   Delete
 4. Skaisti top, ātri top, noteikti turpināšu vērot procesu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Šovakar jau vairs nešķiet, ka ātri taptu, jo vienas rindiņas tamborēšana aizņem 1 h 15 min.

   Delete
 5. skaistums, skaistums, skaistums!!!!!! krāsas un raksts - mmm, kā saldais ēdiens. Ļoti patīk!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, īsts dzijas desertiņš! Pati visu laiku kaifoju, kad uz segu paskatos. Un smaids līdz ausīm, no rīta pamostoties un atceroties par savu megadarbu :))

   Delete
 6. Super! tieshām skaista sega tev top. krāsas vienreizējas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies, mīļo māsiņ! Skatos, ka beidzot esi pierunājusi Blogger Tev atļaut komentārus rakstīt ;)

   Delete
  2. jā šoreiz ar pirmo reizi izdevās! :D

   Delete