Wednesday, 21 March 2012

Kā tamborēt bavāriešu trijstūri / Bavarian Triangle Crochet Pattern


Mana sirds kūleņo no prieka par visiem labajiem vārdiem un komplimentiem, kurus kopš vakardienas esmu lasījusi un dzirdējusi saistībā ar jauno segu.

Gudroju un gudroju šodien, ko lai dodu pretī, lai es nebūtu tikai savtīga ņēmēja. Un galu galā izdomāju! Ierādīšu jums, kā tamborēt bavāriešu trijstūri :))

Ikdienā daudz rakņājos pa internetu, bet bavāriešu trijstūra tamborēšanas pamācībai vai tehniskajam rakstam līdz šim nav nācies uzdurties. Esmu redzējusi norādes, ka, vienu neadekvāti dārgu grāmatiņu iegādājoties (£6.79 par nieka 48 lpp.; pirms pusgada vēl maksāja apmēram 19 mārciņas!), iespējams apgūt šo "augsto mākslu", bet tas arī viss.

Es bez šādas grāmatiņas līdz šim esmu veiksmīgi iztikusi, jo, iemanoties notamborēt bavāriešu kvadrātu, viegli padodas arī visas pārējās formas. Ceru, ka arī jums bavārietis nešķitīs kā ķīniešu ābece!

Tehniskais zīmējums:
Baudiet, radiet un priecājieties! No šādiem trijstūrīšiem, atkarībā no situācijas izvēloties plānāku vai biezāku dziju vai smalkus tambordiegus, var tapt jebkas - somas, segas, kaut vai kleitas... Eksperimentējiet un, ja kas neskaidrs, rakstiet komentāru pie šī ieraksta vai man personīgi adresētu e-pasta vēstuli! Un vēlreiz - PALDIES, PALDIES, PALDIES!

P.S. Romantiski noskaņotām dvēselēm varētu patikt vidū ietamborēta vai iešūta rozīte.
 

3 comments:

 1. O - šo es noteikti izmēģināšu, paldies :))

  ReplyDelete
 2. kamēr vēl nav praktiski iemēģināts kvadrāts vai taisnstūris, bavārietis man tik un tā vēl ir ķīniešu ābecei rada :))) Bet dikti gribas pamēģināt, ļoti skaists raksts - paldies Tev (gan par kārdināšanu, gan par aprakstiem, ko dod :D)

  ReplyDelete
 3. mani šis kvadrāts tā saintriģēja, ka tagad nevaru sagaidīt, kad tikšu mājās pie savām adatām un varēšu izmēģināt, pašlaik neizmēģinot man tas nešķiet pārāk sarežģīts, jo sevi tomēr neeuzskatu par iesācēju, bet tad jau redzēs :)
  Paldies tev par aprakstu. :)

  ReplyDelete