Tuesday, 5 March 2013

Lai košāka iedvesma

Vēl viens pērngad, vēlā novembrī, tapt sācis darbiņš, ko līdz galam novedu tikai vakar!

Atnesa man Kristians pasen vienu korķa tāfeli, ko līdz tam bija izmantojis savā darbavietā. Nolēmu tāfeli pārkvalificēt par iedvesmas dēli, bet līdz tam, kā izrādījās, bija garum garš ceļš jāmēro.

Sākumā tāfele stāvēja dzīvoklī pie sienas bāla kā spoks un plika kā poda dibens. Apžēlojos un piešķīru dažus apģērba gabalus.


Vēlāk, jau līdz viducim paspējusi iegrimt oranžās un zaļās krāsas grāvī, vienu pēc otras satamborēju puķītes, saspraudu iedvesmas dēļa ietvarā, izdrukāju nelielu daļu bilžu, kas saldi un netraucēti snauda iedvesmas mapē datorā, un ar tām izrotāju dēli. 


Puspabeigtais dēlis veiksmīgi pārcieta pārvākšanos un Šanti interesi, līdz...... vakar atradu brīvbrīdi, lai to pilnībā pabeigtu, piespraužot pagājušajā nedēļā jaunizdrukātas bildītes. Savu kārtu, brīnumskaistā, no Londonas brauciena pārvestā konfekšu kārbiņā ieliktas, pacietīgi gaida vēl simtiem citu manu sirdi saviļņojošu attēlu, tādēļ, domājams, ekspozīcija pastāvīgi mainīsies.


Vai jums ir savs iedvesmas dēlis un, ja ir, ko pie tā spraužat? 


7 comments:

 1. ir. tāda pati korķa tāfele. spraužu lietas, kas jāizdara, vajadzīgos saraxtus (bd, doki) n pieņemšanas laikus pie dokiem :D :D :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ā, skaidrs, tātad Tava tāfelīte vairāk kalpo kā tāds ikdienas darbu plānošanas dēlis!

   Delete
  2. nu man tur riņķī kā rāmīti veido ģimenes bildes :) bet jā, es latvietis praktiskais :D

   Delete
 2. Mani iedvesmas attēli ir "pielipināti" pie grāmatām grāmatplauktā, bet varbūt jāpaprasa meitas korķu tāfelīte, ko viņa šobrīd neizmanto?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja pie grāmatām šobrīd ir ērti un ir vieta visiem attēliem, no kuriem pašreizējā brīdī visvairāk gribi iedvesmoties, tad jau, domāju, nav lielas nepieciešamības kaut ko mainīt :) Vari vienīgi mēģināt iedvesmot meitu, lai sāk savu tāfelīti beidzot izmantot.

   Delete
 3. nja, mans iedvesmas dēlis savu apdari gaida jau gadus septiņus (plus mīnuss) - laikam jau vairs i nesagaidīs, jo Minku karalis to atradis par labu esam nagu asināšanai :))) Tāds nu maigi uzplēsts tas mētājas aizmirstībā...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaķis Tev savdabīgā, viņam tipiskā veidā parādīja, ko domā par vilcināšanos: ja divkājainajam dēļa apdare nesanāk, tad vismaz četrkājainais pie kārtīga manikīra tiek :)

   Delete