Saturday, 24 September 2011

Lapu kaudzes pārvērtības

Pirms nedēļas Vēlēšanu nakts koptamborēšanas laikā vilnas dzija manās rokās pārtapa krāsainās lapās. Paspēju arī šādas tādas citas detaļas sultāna rakstā uztaisīt. Kas iznākumā radās?

Ne svārki, kā domāja Biene, ne Madaras iztēlotais džemperis vai galdauts... Šoreiz taisnība bija manai māsiņai Ivetai, kura rakstīja, ka, viņasprāt, tā būs kleita.

Tā patiesi IR kleita! :))
Paldies Bienei, aggy, Madarai, Inesei un Ivetiņai par minējumiem un labajiem vārdiem! Uz jūsu komentāriem neatbildēju, jo, pirmkārt, baidījos nejauši izpļāpāties, ko tamborēju, un, otrkārt, mans komentētprieks uz vairākām dienām bija devies kaut kur pastaigāties. Nosmaidīju par Ineses manam koptamborējumam piedēvēto uzkrītošo perfektumu :D Tā jau runā, ka tas, ko radām, lielā mērā raksturo mūs pašus... Man tik tiešām daudzās dzīves jomās patīk kārtība un pabeigtība.

23 comments:

 1. Ak, cik skaisti! Iepriekšējās diskusijas par šo tēmu kaut kā esmu palaidusi garām, bet galarezultāts ir vienkārši satriecošs!

  ReplyDelete
 2. Kleita ļoti skaista :) Laikam pastāv kāda īpašā māsu saikne, ka izdevās tik precīzi uzminēt gala iznākumu :)

  ReplyDelete
 3. ak jēl!!! Kleita skaista! īsta rudens krāsās! Šitādas kleitas dēļ es būtu ar mieru arī atteikties no saldumiem/kafijas un skriet 7x nedēļā, lai tikai tādā ielīstu:)

  ReplyDelete
 4. Vienkārši burvīgs darbs!
  Lai arī šīs nav gluži no manām mīļākajām krāsām, bet šajā kleitā uz tām varu skatīties un skatīties vēl un vēl!

  ReplyDelete
 5. Ak, kāds rudens!!! Burvīgs darbiņš :)

  ReplyDelete
 6. Es gan oficiālajā minēšanas procesā nepiedalījos, bet aizdomas par kaut ko kleitveidīgu man bija:) Burvīgi rudenīga kleita!

  ReplyDelete
 7. Lūk, šis uz mani atstāj pamatīgu iespaidu!!! Skaisti un perfekti nostrādāts. tā ir maza kleita vai liela kleita?

  ReplyDelete
 8. Vidēja - 38./40. izmērs :)

  ReplyDelete
 9. Tātad liela kleita! Cik ilgi sanāca darināt un cik tā kleita sver? nu, apmēram..

  ReplyDelete
 10. oho kas par superdarbu. cepuri nost :O
  un tās krāsas un tās lapas. super viss saskan. riktīgi rudenīgs :)

  ReplyDelete
 11. Nācās ņemt talkā virtuves svariņus... Atklājās, ka sver 350 gramus. Viegliņa! Darināšanas ilgumu jāparēķina: tamborēju lielāko vēlēšanu dienas daļu, kā arī pa vairākām stundām pirmdien, otrdien un piektdien. Piektdienas vakarā stiķēju klāt lapas. Sestdien pāris stundu vilku galus.

  ReplyDelete
 12. Pievienojos vispārējiem slavinājumiem, kleita tiešām ļoti glīta! Krāsas, faktūras un izpildījums - perfekti!
  Vai tā kleita ir no vilnas? Nebūs par karstu?

  ReplyDelete
 13. Ui, nemaz negaidīju, ka tik daudziem tā patiks... Paldies! Jā, Guna, no vilnas, bet, tā kā man aukstajā periodā ļoti salst, pilnīgi noteikti nepārkarsīšu. Vēl tikai pieskaņota jaciņa jādabū, lai pavisam silti!

  ReplyDelete
 14. Ļoti skaists tambordarbs!!! Lielisks!

  ReplyDelete
 15. Paldies, ceita! Savukārt man elpu aizrauj Tavējie darbiņi - pat ja daudzkārt noslinkoju uzrakstīt atsauksmju komentārus!

  ReplyDelete