Monday, 13 April 2015

Bumbuļošanās

Ārā ir drēgns, cauru dienu līņā, Kaķis pēc katras pagalma apgaitas reizes ierodas samircis, tādēļ jāsagaida ar sausa dvielīša paijām. Pretī saņemu skaļus pateicības un labsajūtas murrājienus, bet nupat konstatēju, ka pie ārdurvīm nolikts arīdzan mazītiņš, beigts putnēns. Šanti aktīvi praktizētā putnkošana, lai arī atzīstama par dabisku, instinktīvu kaķveidīgā tieksmi, mani skumdina, tādēļ rokas tā vien nesas uzrakstīt par kaut ko pozitīvu, krāsainu un sildošu.

Kamēr vēl gaidām ierodamies patiesi siltu laiku, parakāšos ziemas darbu arhīvā. 2014. gada nogalē mazlietiņ pabumbuļojos, kā rezultātā tapa divas šalles - apļveida un trijstūra. Pēdējo vēl ir doma uzaudzēt lielāku un apdarināt ar dekoratīvu maliņu, ja vien izdosies kādā no dzijas bodēm piemeklēt attiecīgu dziju. Līdz šim iepirkšanās tūres nav vainagojušās ar panākumiem. Tamborraksts ņemts no šejienes.

Ja viss izdosies kā plānots, drīzumā uzrakstīšu arī par jaunu džemperi, minidekoriem, kas tapa uz Lieldienām, bet tā arī netika izmantoti, kā arī atskaitīšos, kā man sokas ar mežģīņkleitas darināšanu.

Lai zaļa un ražīga dzīve visiem šonedēļ! Turpinām rosīties un priecāties par pavasara otas triepieniem pagalmos, dārzos, parkos, mežos un laukos!2 comments:

  1. Bet feinas gan tev sabumbuļotas šalles! Gribētos pataustīt tos bumbulīšus. Tāpēc saglabāju rakstu savos krājumos, varbūt kādreiz izmēģinātu.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Paldies, Rita! Uz tausti bumbulīši ir trakoti jauki. Kolīdz uzlieku šalli, roka gluži narkotiskā veidā pati lien bumbuļsimtu virzienā :)

      Delete