Tuesday, 14 April 2015

Zilie putniņi

Putniņi ir viena vakara darbs pie datora ar iemīļotajiem seriāliem fonā. Jauki iedvesmojos šeit, bet pamatideju un diagrammu pagrābu no interneta. Mājās viesību trauku skapīti jau sargā ļoti līdzīgas formas keramikas putniņš dzeltenā krāsā, tādēļ šoreiz iznāca, ka pieskaņojos viņa figūras īpatnībām.

Putniņi tika darināti kā Lieldienu dekori vāzē saliktos bērzu un pūpolu zaros, taču negaidīti uzradās narcises un kviešu zelmenis, tādēļ šie netika izmantoti un mājokļa greznošanas funkciju, visticamāk, pildīs gada nogalē ap Ziemassvētku laiku. Domāju, ka, baltās mākslīgās egles zaros, satupuši, tie lieliski izskatīsies.

Bet pagaidām atrādu, kā putneļi izskatās kombinācijā ar tulpēm, glīti sazaļojušo pagalma zālāju un manu jauno ergonomisko tamboradatu komplektu priecīgās krāsās, ko sevis palutināšanas un apbalvošanas nolūkos pagājušajā trešdienā pasūtīju no Etsy un šorīt saņēmu savā pastkastītē. Mazie čivinātāji ir tamborēti no Pāces vienkārtīgās vilnas dzijas un pildīti ar vati. Tehniskais raksts meklējams te.    
 


2 comments:

  1. Man ari ir tadas ergonomiskas t-adatas. Tas ir tik dadoshas ka nevar netamboret. Kaut darba gaita vairak cienu brunas clover.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ar Clover tamboradatām nekad neesmu darbojusies, tādēļ nevarēšu komentēt par to lietošanas ērtumu.

      Delete